X < >
X
Dikkat
Kullanmış olduğunuz tarayıcının, websitemizin bazı özelliklerini destekleyemediğini algıladı.
Websitemizi daha iyi görüntüleyebilmek için lütfen aşağıdaki tarayıcıları kullanınız.
Not: Önerdiğimiz tarayıcı; Google Chrome
Chrome Yandex Mozilla Safari
...
...
Hızlı Erişim
Üniversitemiz ve TEMA Vakfı Ortaklığında Girişimcilik Semineri Düzenlendi
27.10.2017
Üniversitemiz ile Hakkâri TEMA Vakfı İl Temsilcisi Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı Hakkâri Yatırım Destek Ofisi Koordinatörlüğü ortaklığında “Traktörünü satan bilgeden Girişimciliğe, Gençliğe ve Geleceğe Farklı Bir Bakış” adlı seminer düzenlendi.

Hakkâri Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda Üniversitemiz Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Sait Taylan’ın danışmanlığında Hakkâri Genç TEMA Öğrenci topluluğu çalışmaları kapsamında düzenlenen seminere Üniversitemiz akademisyenleri, TEMA Hakkâri İl temsilcisi Hilal Turgay ve öğrencilerimiz katıldı.

Seminere konuşmacı olarak katılan TEMA Vakfı İletişim ve Kurumsal İşbirliği Bölüm Başkanı Sosyal Girişimci Tanfer Dinler,  girişimcilik ruhunun nasıl ortaya çıkarılacağı ve sürdürülebilir bir yaşam için doğaya, toprağa, tarıma sahip çıkılması gerektiğini belirtti.

Hakkâri TEMA Vakfı İl Temsilcisi Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı Hakkâri Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Hilal TURGAY, önümüzdeki dönemde Hakkâri için yapılacak faaliyetlerini planlamaya başladıklarını belirterek “Daha Güzel Bir Hakkâri İçin El Ele” diyerek tüm halkımızı sürdürülebilir bir gelecek için toprağına, suyuna, doğasına ve havasına sahip çıkmaya davet etti.