X < >
X
Dikkat
Kullanmış olduğunuz tarayıcının, websitemizin bazı özelliklerini destekleyemediğini algıladı.
Websitemizi daha iyi görüntüleyebilmek için lütfen aşağıdaki tarayıcıları kullanınız.
Not: Önerdiğimiz tarayıcı; Google Chrome
Chrome Yandex Mozilla Safari
...
...
Hızlı Erişim
Üniversitemiz Akademik ve İdari Personelleri İftarda Bir Araya Geldi
06.06.2017
Rektörümüz Prof. Dr. Ömer Pakiş tarafından verilen iftar yemeğinde Üniversitemizin akademik ve idari personelleri bir araya geldi.

Üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından organize edilen iftar yemeği, Üniversitemiz Çölemerik Meslek Yüksekokulu yemekhane salonunda verildi. İftar yemeğine Rektörümüz Prof. Dr. Ömer Pakiş başta olmak üzere Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erdoğan Bada, Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Battal Aslan, Genel Sekreterimiz Erdal Bingöl, akademik ve idari personellerimiz katıldı.
 
Yemekte bir konuşma yapan Rektörümüz Prof. Dr. Ömer Pakiş: “Böyle mübarek bir ayda sizinle bir araya gelmekten çok mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Cenab-ı Allah böyle mutlu zamanlarda bir araya gelmeyi hepimize nasip etsin. Rabbim bu günleri aratmasın. Aşağı yukarı Ramazan Ayımızı yarıladık sayılır. Bu mübarek ayın bereketinden, güzelliğinden, paylaşımcı yönünden inşallah hepimiz yararlanırız. Birlik, beraberlik ve mutluluk içerisinde daha nice ramazanlara, nice mutlu zamanlara… Ramazan bayramını da sevdiklerimizle beraber güzel bir şekilde geçirmek nasip olur inşallah. Katılımınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum. Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığımıza ve bu yemeği hazırlayan arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum, sağ olsunlar var olsunlar, emeklerine sağlık.” dedi.