X < >
X
Dikkat
Kullanmış olduğunuz tarayıcının, websitemizin bazı özelliklerini destekleyemediğini algıladı.
Websitemizi daha iyi görüntüleyebilmek için lütfen aşağıdaki tarayıcıları kullanınız.
Not: Önerdiğimiz tarayıcı; Google Chrome
Chrome Yandex Mozilla Safari
...
...
Hızlı Erişim
Rektörümüz İftar Yemeğinde Öğrencilerimizle Bir Araya Geldi
01.06.2017
Rektörümüz Prof. Dr. Ömer Pakiş, Üniversitemiz öğretim üyeleri, idari personelleri ve öğrencilerle İftar yemeğinde bir araya geldi.

Üniversitemiz Eğitim Fakültesi yemekhanesinde, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından organize edilen iftar yemeğine Rektörümüz Prof. Dr. Ömer Pakiş, Genel Sekreterimiz Yrd. Doç. Dr. Erdal Bingöl, Fakülte Dekanlarımız, Yüksekokul Müdürlerimiz, idari personellerimiz ve öğrencilerimiz katıldı.

İftar yemeğinde bir konuşma yapan Rektörümüz Prof. Dr. Ömer Pakiş: “Sevgili öğrencilerimiz, Değerli hocalarım; 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılını geride bıraktık. Siz öğrencilerimizin çok büyük katkısı oldu, hepinize çok teşekkür ediyorum. Çok verimli, sıkıntısız, problem yaşamadan bir yılı geride bıraktık. Yaklaşık bir buçuk hafta sonra Eğitim-Öğretim yılımızı nihayete erdireceğiz. Eğitim-Öğretim yılımızı başarılı bir şekilde geride bırakırken katkılarınız ve davetimize icabet ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığımız bütün elemanları ile bu yemeği düzenledikleri için, öğrencilerimiz ve çalışma arkadaşlarımıza böyle bir imkânı sundukları için bu arkadaşlara da çok teşekkür ediyorum. İnşallah Üniversitemizde önümüzdeki yıllarda birlik, beraberlik, kardeşlik içerisinde çok daha güzel eğitim-öğretim dönemlerini beraber yaşayacağız. Fiziki anlamdaki eksiklerimizi tamamlamaya çalışıyoruz. Bu anlamda çok önemli çabalarımız var. Önümüzdeki 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılından itibaren çok daha güzel şartlarda enerjimizi bir araya getirerek çok daha güzel bir eğitim-öğretim yılını birlikte geçireceğimize olan inancım tamdır. Şimdiden size başarılar diliyorum. Sınav döneminden sonra uzun bir yaz tatili geçireceksiniz, ailelerinize selamlarımızı iletirsiniz. Hayatınız boyunca başarılı olmanızı diliyorum, afiyet olsun.” dedi.