X < >
X
Dikkat
Kullanmış olduğunuz tarayıcının, websitemizin bazı özelliklerini destekleyemediğini algıladı.
Websitemizi daha iyi görüntüleyebilmek için lütfen aşağıdaki tarayıcıları kullanınız.
Not: Önerdiğimiz tarayıcı; Google Chrome
Chrome Yandex Mozilla Safari
...
...
Hızlı Erişim
Hazırlık Sınıfı Öğrencilerimize Başarı Belgesi Verildi
18.05.2017
Üniversitemiz Yabancı Diller Yüksekokulu, Yabancı Dil hazırlık sınıfı öğrencilerine başarı ve katılım belgeleri verildi.
 
Üniversitemiz Lokalinde gerçekleştiren törende Hazırlık İngilizce, Hazırlık Almanca, Hazırlık Bilgisayar sınıfı öğrencilerine başarı ve katılım belgelerinin yanı sıra İngilizce Hazırlık sınıfı öğrencilerine B1 seviyesinde Dil Yeterliliği sertifikası verildi.

Düzenlenen Törene, Rektörümüz Prof. Dr. Ömer Pakiş, İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Çelik, akademik personellerimiz ve öğrenciler katıldı.

Törende bir konuşma yapan Rektörümüz Prof. Dr. Ömer Pakiş; Sevgili arkadaşlar günümüz bilgi ve teknoloji çağı ve bunun büyük payı da farklı dil öğrenmek, Usanmadan bıkmadan öğrenin yazın dil böyle bir şeydir ekonomik ve ticari diller var ama bunun ayırımını yapmadan öğrenme imkanını bulduğunuz bütün dilleri muhakkak öğrenmeye çalışın ve bu size önümüzdeki uzun hayatımızda çok farklı bir birikim çok farklı bir düşünce size kazandıracak dil böyle bir şey o yüzden dilin kıymetini bilin ve bir dil ile yetinmeyin. Elinizde imkanlarınız da var inşallah önümüzdeki sene farklı bir dil talebi oluşturmaya çalışacağım ve Yabancı Diller Yüksekokulumuzu güçlendirmeye çalışacağım böyle yapmazsak diğer türlü Hakkari’nin sınırları dışına çıkmamız mümkün olmaz veya yaşadığımız ülke olan Türkiye’mizin sınırları dışına çıkmamız mümkün olmaz ama muhakkak öğrendiklerinizi burada bırakmıyorsunuz sürdürüyorsunuz her gün yeni bilgiler üzerine eklemeniz gerekiyor dedi.